Zpět

Již nyní odhalujeme termín a místo konání tradiční retailové speciálky Retail Golf® Cup 2017

31. 10. 2016
Každoročně se majitelé, jednatelé a odpovědní manažeři z oborů FMCG, distribuce, logistiky, HoReCa a mnoha navázaných oborů a podpůrných služeb, které spojuje nejenom vášeň ke golfu, setkávají na tradiční retailové speciálce Retail Golf® Cup. V průběhu tohoto neformálně laděného dne si můžete i vy změřit své golfové dovednosti s předními zástupci retailu z ČR a SK a zahrát si o výhry v hodnotě až 500 000,- Kč. A co když s golfem teprve začínáte a nemáte žádné zkušenosti? Nevadí! Toto pohodové a přátelské klání nabízí bohatý doprovodný program i pro nehráče.

 Pořadatelé se rozhodli prostřednictvím organizace POPAI exkluzivně prozradit termín a místo konání dalšího ročníku tohoto vyhlášeného a hráči vysoce hodnoceného turnaje. Jedna z nejzajímavějších networkingových událostí roku se bude konat ve čtvrtek 8. 6 2017, v golfovém rezortu Loreta Golf Club Pyšely. A pro všechny členy POPAI CE máme skvělou zprávu – na vybraný druh partnerství mohou do konce roku 2016 uplatnit 10% slevu.

Neváhejte a včas se registrujte na tuto jedinečnou akci, kde můžete spojit příjemné s užitečným a navázat nové obchodní a přátelské vztahy na neformální půdě, kterou již tradičně poskytuje Retail Golf® Cup.  

 

Více informací poskytne pořádající společnost monit na: www.retail-golf-cup.cz


Monit s.r.o.
Zaujalo tě to? Sdílej!
NEJLEPŠÍ VYCHYTÁVKY, KONCEPTY A TECHNOLOGIE Z #ISE2017
Euronics – za hranice všednosti

counter