Zpět

Zrcadlo, zrcadlo, kdy jsem nejkrásnější?

02. 10. 2016
Vyzkoušet si třicet různých kalhot během jedné minuty a přitom si vychutnávat čerstvou kávu? Blond, černé, červené, dlouhé nebo kudrnaté vlasy při jediném pohledu do zrcadla? Utopie? Nikoliv, pro nás je to realita.

Objevte žhavou novinku na českém trhu: Zrcadlové displeje, s níž se návštěva kadeřníka nebo obchodu s oblečením stane zábavou. Představte si interaktivní zkušební kabinku, kde si během pár minut můžete vyzkoušet desítky různých modelů a to vše aniž byste se museli pohnout. Interaktivní zrcadlo vám pomůže zorientovat se v široké nabídce a navíc vám pomůže vybrat nejvhodnější oblečení, boty a doplňky. Vše si během krátké chvíle můžete nanečisto vyzkoušet a s minimální námahou sestavit celý outfit, přesně podle vašich představ a bez zbytečného pobíhání po rozlehlých nákupních centrech.

 

Chtěli byste změnu, ale nebaví vás nekonečné listování v módních časopisech a přemýšlení, zda je daný sestřih či barva vlasů pro vás vhodná? Co takhle si vyzkoušet nejnovější trendy přímo na sobě, kdy okamžitě uvidíte, jak by daný účes vypadal hned v několika barevných provedeních. Vy sami si pak určíte konečnou podobu vaší vizáže a nemusíte se bát žádných nemilých překvapení. Už žádné další experimentování s nejistým výsledkem, ale rychlé a efektivní rozhodování!

Na první pohled obyčejné zrcadlo se promění v užitečného pomocníka, který vás navíc bude informovat o aktuální předpovědi počasí, novinkách ze světa nebo třeba kdo má dnes svátek. Při návštěvě toalety na letišti vám stačí jediný pohled do zrcadla, abyste zjistili, zda má vaše letadlo zpoždění popřípadě z kterého gatu odlétáte.

 

Využití těchto „chytrých“ zrcadlových displejů je opravdu velmi široké a najdou uplatnění jak v oblasti služeb, módy a interiérového designu tak retailu.

Pokud se nebojíte nových výzev a chcete jít s dobou, napište nám a nechte se vtáhnout do světa rozšířené reality.


Monit s.r.o.
Zaujalo tě to? Sdílej!
Euronics – za hranice všednosti

counter