MobileSYSTEM

Vše, co potřebujete k automatizaci a digitalizaci, na jediném místě. Digitální platforma vám ušetří čas i peníze a snadno ji napojíte na systémy, které zrovna teď používáte.

Digitální nástroje pro vaši firmu

Začnete s automatizací tam, kde vás to zrovna nejvíc pálí. Chytrá platforma MobileSYSTEM je škálovatelná a modulární, a jednoduše tak poroste s vámi. Vždy se přizpůsobí tomu, co zrovna potřebujete.

 • Podpora prodeje

  Prodávejte efektivněji. Na základě dat a komplexních digitálních nástrojů.

 • Nástroje do terénu

  Zjednodušte svým obchodním zástupcům práci a ušetřete na provozních nákladech.

 • Komunikace se zákazníky

  Rozesílejte e-maily a SMS ve chvíli, kdy je vaši zákazníci opravdu chtějí číst.

 • Budování brandu

  Vytvářejte takové microsites, na které se návštěvníci budou rádi vracet.

 • Sociální sítě

  Zjednodušte si správu sociálních sítí a získávejte z nich další užitečná data.

 • Věrnostní programy

  Upevněte svůj vztah se zákazníky. Nabízejte benefity podložené daty.

 • Analýza dat

  Zjistěte, kdo jsou lidé, kteří u vás nakupují – a kdo jsou ti, kteří o tom teprve uvažují.

 • E-learning

  Nabídněte svým zaměstnancům chytré vzdělávací nástroje, včetně finální certifikace.

Bez čekání. S automatizací můžete začít okamžitě

MobileSYSTEM vám usnadní vstup do světa digitální automatizace. Jde o chytré modulární a snadno škálovatelné řešení, které šetří čas a peníze právě tam, kde vás to zrovna nejvíc pálí.


Samotná platforma poskytuje technickou základnu, díky které můžete nasazovat nové aplikace a funkcionality přesně tak, jak potřebujete – rychle a na základě vašich unikátních potřeb. Prostřednictvím standardních rozhraní API ji navíc bezproblémově připojíte jak k interním systémům, tak k aplikacím třetích stran, a to včetně jednotného přihlášení nebo správy rolí a autorizací.

26
Tolik chytrých modulů nyní systém nabízí.
29hodin
Tolik hodin systém ušetří desetičlennému týmu každý měsíc.
61%
O tolik procent systém průměrně zvýší vaše měsíční tržby.

Platforma, která se vám přizpůsobí

Digitalizace a automatizace bez kompromisů. Platforma MobileSYSTEM roste s vámi, dokonale se proto přizpůsobí vašim měnícím se potřebám.

Bezpečnost

Vaše data jsou s námi v bezpečí. Platforma pravidelně prochází penetračními testy i testy zranitelnosti, na její spolehlivost a odolnost přitom dbají přední odborníci v oboru kybernetické bezpečnosti.

Škálovatelnost

Řešte to, co vás trápí zrovna teď. O zbytek se postaráte později. Systém se jednoduše přizpůsobí vašim požadavkům: jednotlivé moduly můžete libovolně a kdykoliv kombinovat.

Snadné napojení

Platformu pro vás jednoduše napojíme na CRM, které právě používáte: ať už jde o SAP, Microsoft Dynamics nebo kterékoliv jiné. Komunikace mezi jednotlivými moduly a systémy je bezproblémová a probíhá on-line.

Multijazyčnost

Do platformy jsme integrovali vlastní překladač. Platformu a její moduly tak můžete pohodlně využívat v různých zemích, bez nutnosti řešit jazykovou lokalizaci a překlady.