Chytrá platforma MobileSYSTEM

Vše, co potřebujete k automatizaci a digitalizaci, na jediném místě. Digitální platforma vám ušetří čas i peníze a snadno ji napojíte na systémy, které zrovna teď používáte.

Digitální nástroje pro vaši firmu

Začnete s automatizací tam, kde vás to zrovna nejvíc pálí. Chytrá platforma MobileSYSTEM je škálovatelná a modulární, a jednoduše tak poroste s vámi. Vždy se přizpůsobí tomu, co zrovna potřebujete.

 • Podpora prodeje

  Prodávejte efektivněji. Na základě dat a komplexních digitálních nástrojů.

 • Nástroje do terénu

  Zjednodušte svým obchodním zástupcům práci a ušetřete na provozních nákladech.

 • Komunikace se zákazníky

  Rozesílejte e-maily a SMS ve chvíli, kdy je vaši zákazníci opravdu chtějí číst.

 • Budování brandu

  Vytvářejte takové microsites, na které se návštěvníci budou rádi vracet.

 • Sociální sítě

  Zjednodušte si správu sociálních sítí a získávejte z nich další užitečná data.

 • Věrnostní programy

  Upevněte svůj vztah se zákazníky. Nabízejte benefity podložené daty.

 • Analýza dat

  Zjistěte, kdo jsou lidé, kteří u vás nakupují – a kdo jsou ti, kteří o tom teprve uvažují.

 • E-learning

  Nabídněte svým zaměstnancům chytré vzdělávací nástroje, včetně finální certifikace.

Bez čekání. S automatizací můžete začít okamžitě

MobileSYSTEM vám usnadní vstup do světa digitální automatizace. Jde o chytré modulární a snadno škálovatelné řešení, které šetří čas a peníze právě tam, kde vás to zrovna nejvíc pálí.


Samotná platforma poskytuje technickou základnu, díky které můžete nasazovat nové aplikace a funkcionality přesně tak, jak potřebujete – rychle a na základě vašich unikátních potřeb. Prostřednictvím standardních rozhraní API ji navíc bezproblémově připojíte jak k interním systémům, tak k aplikacím třetích stran, a to včetně jednotného přihlášení nebo správy rolí a autorizací.

mobileSystem modules

Platforma, která se vám přizpůsobí

Digitalizace a automatizace bez kompromisů. Platforma MobileSYSTEM roste s vámi, dokonale se proto přizpůsobí vašim měnícím se potřebám.

Škálovatelnost

Řešte to, co vás trápí zrovna teď. O zbytek se postaráte později. Systém se jednoduše přizpůsobí vašim požadavkům: jednotlivé moduly můžete libovolně a kdykoliv kombinovat.

Snadné napojení

Platformu pro vás jednoduše napojíme na CRM, které právě používáte: ať už jde o SAP, Microsoft Dynamics nebo kterékoliv jiné. Komunikace mezi jednotlivými moduly a systémy je bezproblémová a probíhá on-line.

Multijazyčnost

Do platformy jsme integrovali vlastní překladač. Platformu a její moduly tak můžete pohodlně využívat v různých zemích, bez nutnosti řešit jazykovou lokalizaci a překlady.

Bezpečnost

Vaše data jsou s námi v bezpečí. Platforma pravidelně prochází penetračními testy i testy zranitelnosti, na její spolehlivost a odolnost přitom dbají přední odborníci v oboru kybernetické bezpečnosti.

mobileSystem modules

Bezvýpadký provoz SaaS

Dostupnost je pro nás nutností. Proto je provoz je zálohován několika úrovňovými opatřeními. Na optimální rozložení zatížení dohlíží LoadBalancing a díky dislokačnímu provozu je chod zajištěn za jakýchkoliv podmínek.

mobileSystem modules

Zálohování

Naše systémy podléhají pravidelným kontrolám včetně testů zálohování dat jak našich klientů tak interních. Kromě dat dbáme na zajištění dostupnosti ostatních zdrojů kritických pro chod našich systému (propojení do internetu, záložní zdroje elektřiny, klimatizace)

Garance

Pro jakýkoliv nepředvídaný případ máme pro naše klienty, kromě běžného pojištění zodpovědnosti naší společnosti i pojištění kybernetických rizik od renomované světové pojišťovny (Colonnade)

mobileSystem modules