On-line voucher

Ať už realizujete služby nebo prodáváte zboží, vždy můžete spokojeným zákazníkům nabízet Váš vlastní poukaz (voucher). Díky on-line prostředí je to pro Vás bez práce.

Problém s evidencí

Na záčátku byla prosba našeho klienta o adminstrace a zpřehlednění prodávaných voucherů do kadeřnictví. Problém byl především s propojením nákupu a uplatnění voucheru. Díky síti provozoven klienta byl tlak od zákazníků uplatňovat voucher na jiné pobočce než byl zakoupen. Museli se dělat různé varianty pro různé salony, atd. Spousta drobností, které v důsledku dělali vouchery komplikovaným produktem.

Jednoduché řešení

Po analýze současného stavu jsme zjistili, že každý z proceů prodeje a uplatnění voucheru se dá plně digitálně automatizovat. 

  1. Nákup
    Jednoduchá forma eshopu doplněná o možnosti přidání věnování na voucher a k tomu on-line platba, je pro zákazníky vždy dostupné a hlavně rychlé řešení.
  2. Uplatnění
    Voucher v elektronické podobě má každý poruce ve svém telefonu. Pomocí QR kódu je rychle vyhledán a propojen do poklady. Není důtežité kde byl koupen, systém o něm ví.
Klient získal komplexní přehled a administraci voucherů. Vidí kolik se jich prodalo, uplatnilo a na jakých službách. Navíc získal nové možnosti např. nastavovat platnost již prodaného voucheru.